Ford - Salon i Serwis Forda w Warszawie - Ursyn Car

Aktualne Promocje
Jesteśmy na Facebooku
Strona główna  > Praca w URSYN CAR

PRACA W URSYN CAR

Poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Kasjer

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Zadania:
• przyjmowanie wpłat gotówkowych oraz wpłat kartami płatniczymi,
• dokonywanie wypłat gotówkowych,
• obsługa kasy fiskalnej,
• opieka i komunikacja z klientami,
• kierowanie sprawy do właściwych stanowisk,
• wspomaganie doradców serwisowych,
• nadzór nad samochodami przeznaczonymi do wynajmu,
• nadzór nad terminami przeglądów i badań okresowych,
• kontakt posprzedażny z klientem.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• prawo jazdy kat. B,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• miła aparycja,
• umiejętność pracy pod presją czasu.
• możliwość zatrudnienia obcokrajowców

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę,
• możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @:

kadry@ursyncar.pl

Ford
Ford
Ford
Ford