COVID19 - ważne informacje

Okazje tygodnia

Czy chciałbyś zobaczyć nasze najnowsze i oferowane pojazdy w Ursyn Car w Warszawie i Piasecznie? Nie szukaj dalej!

Ford Focus to odważne stwierdzenie, które ma zwrócić na siebie uwagę. Eleganckie, wyrzeźbione linie zwiększają efekt wizualny samochodu, jednocześnie czyniąc go bardziej aerodynamicznym. Ten pojazd przenosi specyfikację, styl i wyrafinowanie na wyższy poziom dzięki inteligentnym technologiom, które jeszcze bardziej podnoszą poczucie wyrafinowania.

Transit Custom zawsze był znany ze swojej solidności, praktyczności i niezawodności. Obecnie oferuje jeszcze szerszy zakres innowacyjnych urządzeń i inteligentnych technologii, a także lepsze zużycie oraz zaawansowane wzornictwo i konstrukcję. Więc spodziewaj się, że znajdziesz się w wyrafinowanej i wyrafinowanej furgonetce.


  • FORD Transit Custom MCA 2.0 EcoBlue 170 KM A6 Limited Van 320 L1
  • Ford Transit Custom

    MCA 2.0 EcoBlue 170 KM A6 Limited Van 320 L1

    86 990 PLN (cena netto)

    Więcej o pojeździeJeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z oferowanych pojazdów, po prostu napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą! Jeżeli Ci się podobają, dlaczego po prostu nie zarezerwować jazdy próbnej i przekonać się samemu?

Skontaktuj się z namiUmów się na jazdę próbną


Kontakt

Możesz również skontaktować się z nami za pomocą poniższych danych:


Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

Aktualności i wydarzenia


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera