FORD FIESTA

 

FORD FIESTA


Ford Fiesta przykuwa wzrok i intryguje swoim odmienionym wyglądem. Samochód został wyposażony w szereg nowych funkcji oraz innowacyjnych technologii dzięki czemu oferuje zupełnie nowe możliwości, pozwalając czuć się pewnie i cieszyć się jazdą.

 

FORD FIESTA przykuwa wzrok i intryguje swoim odmienionym wyglądem. Wyposażony w szereg nowych funkcji oraz innowacyjnych technologii oferuje zupełnie nowe możliwości pozwalając czuć się pewnie i cieszyć się jazdą. Dynamiczna osobowość, precyzja, zwinność, piękne linie, ergonomia wnętrza i najnowocześniejsze technologie nowego FORD FIESTA gwarantują, że każda jazda będzie niezwykłym doświadczeniem. To samochód przyjazny kierowcy. Liczne rozwiązania technologiczne zapewniają bezpieczeństwo i komfort prowadzenia, dając jednocześnie niograniczoną satysfakcję z jazdy.

Technologia FORD MyKey umożliwia kierowcy zaprogramowanie i przypisanie do kluczyka nowego FORDA FIESTA stałych parametrów i ograniczeń jak: prędkość maksymalna, głośność systemu audio, przypomnienie o zapięciu pasów, zablokowanie deaktywacji systemów wspomagających bezpieczeństwo. Ta innowacyjna technologia ma zapewnić właścicielowi spokojny sen a kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo. 

Nowy, wiodący w swojej klasie 1,0-litrowy silnik benzynowy o mocy 80 KM i 3 cylindrach zapewnia moc, jaką oferują konwencjonalne jednostki o pojemności 1,6-litra, ale zużywa do 21% mniej paliwa. Oznacza to większą oszczędność i więcej satysfakcji z eksploatacji nowego FORDA FIESTA.

Gdy FORD FIESTA stoi w miejscu (np. na światłach sygnalizacji świetlnej lub w korku), technologia Auto-Start-Stop automatycznie wyłącza silnik. Energia elektryczna jest dostarczana do wszystkich używanych elementów wyposażenia: klimatyzacji, radia, szyb elektrycznych, ale samochód nie zużywa ani jednej kropli paliwa. Wystarczy nacisnąć pedał sprzęgła, a silnik ponownie będzie gotowy do jazdy! W cyklu miejskim może on zmniejszyć zużycie paliwa nawet do 10% a w warunkach jazdy mieszanej do 5%.

Automatyczna, 6-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów, która łączy w sobie wygodę przekładni automatycznej oraz płynność i osiągi zapewniane zazwyczaj przez przekładnie manualne. Przekładnia FORD PowerShift sama wybiera następny właściwy bieg w najlepszym możliwym momencie, zapewniając płynną i błyskawiczną zmianę biegów bez jednoczesnej utraty mocy podczas przenoszenia napędu. W porównaniu z konwencjonalną przekładnią automatyczną, FORD PowerShift zapewnia niższe zużycie paliwa oraz zmniejszoną emisję CO2. 

Nowatorski system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) pozwala na zredukowanie siły zderzenia lub całkowite uniknięcie kolizji podczas jazdy w korkach ulicznych i z niską prędkością (do 30 km/h). Jeśli system wykryje, że samochód przez Tobą nagle się zatrzymał, automatycznie włącza hamulce. Dowodem na praktyczność tej technologii jest nagroda otrzymana od organizacji Euro NCAP w dziedzinie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Układ uławiający ruszanie na wzniesieniach (HSA) zapobiega cofnięciu się pojazdu. Podwyższone ciśnienie w układzie hamulcowym jest utrzymywane przez dodatkowe 2,5 s, dzięki czemu zyskujesz czas i kontrolę w chwili przekładania stopy z pedału hamulca na pedał gazu. System jest również przydatny w przypadku zatrzymywania się i ruszania na śliskiej nawierzchni.

             
Szukasz FORDA FIESTA zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR FORD Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR FORD Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: 
salon.piaseczno@ursyncar.pl


pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /core/i18n/i18n.php on line 47