FORD B-MAXFORD B-MAX


Ford B-MAX został stworzony z myślą o kierowcach, którzy na co dzień mierzą się z problemami miejskiego ruchu ulicznego. Dlatego posiada on niewielkie gabaryty, ułatwiające sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach.

 

pobierz e- katalog

pobierz cennik FORD B-MAX

       
Niesamowity FORD B-MAX został po praz pierwszy zaprezentowany jako samochód koncepcyjny na Targach Motoryzacyjnych w Genewie w 2010 roku i od razu odniósł spektakularny sukces. Dzięki panoramicznie otwieranym drzwiom oraz pomysłowej zmianie konstrukcji nadwozia polegającej na zintegrowaniu z drzwiami słupka B – FORD B-MAX gwarantuje użytkownikom niezwykle wygodny dostęp do wnętrza. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać wejście o szerokości 1.5 metra. To jedyny w swojej klasie samochód, który w tak rewolucyjny sposób zmienia spojrzenia na samochody i wyznacza standardy funkcjonalności.

Pionierskie podejście do projektowania FORDA B-MAX widoczne jest również pod maską. Do napędu tego innowacyjnego samochodu stworzyliśmy 1,0 litrowy silnik EcoBoost, który zapewnia osiągi typowe dla jednostki o pojemności 1.6 litra, ale jednocześnie pozwala na znaczną oszczędność w zużyciu paliwa i mniejszą emisję CO2.

We wnętrzu FORDA B-MAX wykorzystano materiały najwyższej jakości. Wyraźnie dostrzega się tu dbałość o detale i precyzyjne wykończenie wnętrza. To elegancki samochód, który w połączeniu z innowacyjnością rozwiązań konstrukcyjnych zapewni Ci niezwykłą wygodę użytkowania pojazdu, komfort, bezpieczeństwo i jakość na wiele lat.


             
Szukasz FORDA B-MAX zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR FORD Warszawa tel.: 22 644 75 75

URSYN CAR FORD Piaseczno tel.: 22 73 55 900

email: 
salon@ursyncar.pl


pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do pobrania e-katalogu i cennika oraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 
Zapraszamy.

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /core/i18n/i18n.php on line 47