FORD FOCUS


 

FORD FOCUS

 

Przeprojektowane nadwozie o wyrazistych liniach oraz zaawansowane technologicznie i wyjątkowo eleganckie wnętrze.

 

 

 

Supernowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne zapewniają idealną równowagę między mocą a ekonomicznością. Zaawansowana przekładnia PowerShift oraz zmiana biegów za pomocą łopatek maksymalizuje wydajność i przyjemność z jazdy. Ford Focus dzięki inteligentnym technologiom i praktycznym rozwiązaniom, sprawia, że każda chwila spędzona za jego kierownicą jest bezpieczna i wypełniona czystą przyjemnością.

Prowadząc ten zjawiskowy samochód możesz obsługiwać system audio i swój telefon komórkowy nie odrywając rąk od kierownicy a wzroku od drogi.
Projektując silniki Forda Focus wykorzystaliśmy najnowsze osiągnięcia techniczne, pomagające zarówno obniżyć koszty eksploatacji oraz emisję spalin, jak i uzyskać niezwykłą moc i wydajność.

Wśród dostępnych silników znajdują się zarówno jednostki benzynowe EcoBoost jak i wysokoprężne TDCi. Oba o pojemności 1,5 litra i oba wyposażone w funkcję Auto-Start-Stop i technologie oszczędzające paliwo. Wszystkie nowe silniki spełniają surowe wymogi europejskiej normy emisji Euro 6. Na przykład jednostka EcoBoost o pojemności 1 litra i dużej mocy redukuje emisję CO2 do poziomu poniżej 100 g/km!

Od nadwozia o śmiałym i sportowym charakterze po znakomicie wyposażone wnętrze. Ford Focus w każdym elemencie fascynuje pięknym i praktycznym designem, który ułatwia i uprzyjemnia każdą podróż. Śmiała stylizacja, pieczołowita dbałość o detale takie jak nowa krata wlotu powietrza i wyprofilowane tylne światła sprawiają, że Ford Focus stanowi wyjątkowe połączenie funkcjonalności i designu. Jak wygląda wzór elegancji w motoryzacji? Wystarczy zajrzeć do wnętrza Forda Focus. Najwyższa jakość i perfekcyjny styl kształtują każdy, nawet najdrobniejszy element – bez względu na to czy jest to wielofunkcyjna kierownica czy intuicyjnie rozmieszczone schowki.


             
Szukasz FORDA FOCUS zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.plURSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

\

 

pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>