FORD C-MAX / FORD GRAND C-MAX


NOWY FORD C-MAX i GRAND C-MAX


Stworzony, aby każda rodzinna podróż była przyjemna i bezproblemowa.


pobierz e-katalog

pobierz cennik FORD C-MAX i GRAND C-MAX

 

Poznaj nowego, pięcioosobowego Forda C-MAX oraz pięcio- lub siedmioosobowego Granda C-MAX. To rodzinne samochody, które oferują wyższy komfort podróżowania, eleganckie nadwozie, pieczołowicie wykończone wnętrze, przemyślane rozwiązania transportowe, a także bardziej oszczędne i ekologiczne silniki. Kiedy połączysz to ze znakomitymi właściwościami jezdnymi i zaawansowanymi technologiami, może się okazać, że właśnie znalazłeś swój idealny samochód.

 

 

5-osobowy Ford C-MAX

NOWY FORD C-MAX: SAMOCHÓD RODZINNY DLA PIĘCIU OSÓB

Jego funkcjonalne wnętrze oferuje przemyślane rozwiązania transportowe oraz wyższą jakość wykończenia. Nowy C-MAX wyposażony został w wiele zaawansowanych technologii typowych dla aut z wyższych segmentów. W ofercie znalazły się na przykład drzwi bagażnika otwierane i zamykane elektrycznie i bezdotykowo, bez potrzeby używania rąk. W celu aktywowania systemu wystarczy tylko wykonać odpowiedni ruch stopą pod tylnym zderzakiem.


 

5- lub 7-osobowy Grand C-MAX

NOWY FORD GRAND C-MAX: ELASTYCZNA KONFIGURACJA FOTELI DLA PIĘCIU LUB SIEDMIU OSÓB

Jeśli szukasz przestronnego i praktycznego wnętrza, przyjrzyj się bliżej Fordowi Grand C-MAX. Funkcjonalny układ foteli zapewnia komfortowe warunki podróżowania dla każdego z pasażerów w drugim lub trzecim rzędzie siedzeń oraz swobodny dostęp do tylnych siedzeń. Ford Grand C-MAX został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań i technologii. Wśród nich znajdziesz system wspomagający parkowanie, który pomoże Ci wyszukać odpowiednie miejsce i automatycznie zaparkować w nim pojazd. Każda nowoczesna technologia, w którą wyposażone zostały modele C-MAX i Grand C-MAX ma swoje zadanie. Jedne mają zapewnić wysoki komfort wszystkim podróżującym, a inne zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i kontakt ze światem.Odkryj wiele wspaniałych rozwiązań, które ułatwią i uprzyjemnią Ci każdą podróż.


Elektryczne i bezdotykowe otwieranie i zamykanie bagażnika

Ręce pełne zakupów? Żaden problem. Nowy Ford C-MAX wykrywa znajdujący się w pobliżu Twój klucz elektroniczny KeyFree, pozwalając Ci otworzyć i zamknąć drzwi bagażnika bez używania rąk. Jak? Wystarczy przesunąć stopą pod tylnym zderzakiem.

Bezstresowe parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego

System wspomagający parkowanie Active Park Assist potrafi sam wyszukać odpowiednie miejsce parkingowe i automatycznie zaparkować w nim pojazd - kierowca musi jedynie operować pedałami gazu i hamulca. Dzięki dwóm dodatkowym czujnikom montowanym w tylnej części nadwozia, nowa technologia Perpendicular Parking wspomaga dodatkowo parkowanie prostopadłe. Dodatkowe czujniki wykorzystywane są również przez dwa systemy wspomagające kierowcę podczas wyjazdu z parkingu. System Cross Traffic Alert ostrzega kierowcę podczas wyjazdu tyłem z parkingu przed innymi pojazdami, które mogą nadjechać z poprzecznego kierunku. System Park-Out Assist wspomaga natomiast wykonanie manewru wyjazdu z równoległego miejsca parkingowego. Po wybraniu przez kierowcę prawej lub lewej strony do wyjazdu, system odpowiednio obraca kołem kierownicy, natomiast kierowca kontroluje pedał gazu i hamulca.

 

Pomoc przy hamowaniu

System zapobiegania kolizjom przy małych prędkościach Active City Stop wykrywa ryzyko kolizji przy prędkościach poniżej 50 km/h, i w razie niebezpieczeństwa przygotowuje do działania układ hamulcowy. Jeśli kierowca sam nie zareaguje, system dodatkowo redukuje moment obrotowy silnika i automatycznie uruchamia hamulce, aby zredukować siłę uderzenia.

W przypadku jazdy powyżej 50 km/h o bezpieczeństwo podróży zadba system Active Braking. Działa on podobnie, jak Active City Stop, jednak oferuje większy obszar wykrywania innych pojazdów (prędkość jazdy od 8 do 180 km/h), wspierając kierowcę podczas jazdy z wysokimi prędkościami, na przykład na autostradzie, poprzez wyemitowanie ostrzeżeń i w razie konieczności uruchomienie układu hamulcowego.

Maksymalne osiągi silnika

Wśród silników z jakimi jest dostępny nowy Ford C-MAX znajduje się rewolucyjny 3-cylindrowy silnik benzynowy EcoBoost 1.0 l 125 KM z emisją CO2 na poziomie jedynie 117 g/km w przypadku wersji C-MAX i 119 g/km w przypadku Grand C-MAX. Jednostka ta zapewnia tyle mocy, ile można oczekiwać po jego konwencjonalnym odpowiedniku o pojemności 1,6 litra. Silnik trzykrotnie z rzędu otrzymał nagrodę Międzynarodowego Silnika Roku za lata 2012, 2013 i 2014.

Moc i wydajność bez żadnych kompromisów
Ford C-MAX jest również dostępny z nowym, oszczędnym silnikiem benzynowym 1.5 l EcoBoost 150 KM i 182 KM. Jest to zmodyfikowana wersja silnika 1.6 l EcoBoost i charakteryzuje się jeszcze niższą emisję CO2 oraz niższym zużyciem paliwa bez żadnego uszczerbku na mocy i przyjemności prowadzenia.

Układ poprawiający stabilność na zakrętach

Torque Vectoring Control to system, ktory poprawia stabilność na zakrętach przez wyhamowywanie wewnętrznych kół samochodu z jednoczesnym przeniesieniem mocy na koła zewnętrzne. Pokonywanie zakrętów staje się pewniejsze za sprawą lepszej przyczepności kół i zmniejszonej podsterowności samochodu. Poprawia stabilność na ostrych zakrętach.

System zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (Active City Stop)

Active City Stop wykrywa ryzyko kolizji przy prędkości poniżej 50 km/h, i włącza hamulce, jeśli kierowca nie zareaguje w porę. To niezwykle przydatna i praktyczna funkcja w ruchu miejskim, dzięki której prawdopodobieństwo lub konsekwencje zderzenia z poprzedzającym pojazdem są znacznie mniejsze.

             
Szukasz FORDA C-MAX LUB GRAND C-MAX zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR FORD Warszawa tel.: 22 644 75 75

URSYN CAR FORD Piaseczno tel.: 22 73 55 900

email: 
salon@ursyncar.pl

 

pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do pobrania e-katalogu i cennika oraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 
Zapraszamy.

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w s


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /core/i18n/i18n.php on line 47