FORD MONDEO HYBRID


 

FORD MONDEO HYBRID

 

Poznaj zalety technologii hybrydowej.

 

 

Szukasz FORDA MONDEO HYBRID z wyprzedaży rocznika 2019 zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

 

pobierz cennik Ford Mondeo HYBRID

 

 

Podwójna przyjemność z jazdy

Nowy Ford Mondeo – Hybrid Electric Vehicle (HEV). Jest to pierwszy tego typu pojazd produkowany przez Forda w Europie. Dzięki połączeniu zalet silników elektrycznego i benzynowego, hybrydowy Ford Mondeo jest samochodem wyjątkowo oszczędnym i eleganckim, a jednocześnie świetnym pod względem osiągów i prowadzenia. Rewolucyjna technologia regeneracyjnego hamowania (Regenerative Braking), innowacyjny system Smartguage z funkcją Brake Coach (instruktorem hamowania) i inne inteligentne rozwiązania jeszcze bardziej zwiększają moc i wydajność tego pojazdu.

Ford Mondeo Hybrid osiąga niesamowite wyniki zużycia paliwa dzięki funkcji płynnego przełączania pomiędzy napędem elektrycznym, a  spalinowym. Napęd Forda Mondeo Hybrid, który korzysta z najnowocześniejszych akumulatorów litowo-jonowych, działa w momencie ruszania pojazdu w trybie elektrycznym. Podczas przyspieszania lub wyprzedzania włącza się dodatkowo silnik spalinowy, zapewniający niezbędną moc w zależności od potrzeb. Aby zwiększyć zasięg, inteligentny układ ładowania akumulatora odzyskuje ponad 90% kinetycznej energii hamowania i wykorzystuje ją do ładowania akumulatorów.

            
Szukasz FORDA MONDEO HYBRID zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

pobierz cennik Ford Mondeo

 

* Wyliczenie dla Forda Mondeo Titanium 2.0 Hybrid, 187 KM, FWD w cenie 119 570 zł brutto na okres 48 miesięcy przy całkowitym przebiegu 150 000 km i opłacie wstępnej 20%. Niniejsza kalkulacja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Podana wysokość raty leasingu w Ford Leasing Opcje jest kwotą netto. Zużycie paliwa oraz emisja CO2: Ford Mondeo Titanium 2.0 Hybrid, 187 KM, FWD, Euro 6.2; 4,4 l/100 km, 101 g/km. Na zdjęciu samochód w wersji Vignale Hybrid z wyposażeniem opcjonalnym. Oferta ważna do odwołania.

 

  


Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży. 

>