FORD KUGA

 

FORD KUGA


Inteligentne technologie, niebanalny design

 

Szukasz FORDA KUGA z wyprzedaży rocznika 2019 zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

pobierz cennik Ford Kuga

 

*Korzyść finansowa wyliczona jest dla Forda Kuga ST-Line 2.0 TDCi 180 KM, PowerShift, AWD. Zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Zużycie paliwa i emisja CO określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.0 TDCi 180 KM, M6, Powershift, AWD, Euro 6.2: 7.5 l/100 km, 195-197 g/km.


 
Zaawansowana technologia SYNC 3 obudzi w Tobie ducha przygody, pomagając znaleźć wydarzenia i restauracje w Twojej okolicy. Z Kugą możesz odkrywać świat wygodnie i stylowo. 1,5-litrowy silnik benzynowy EcoBoost łączy moc oraz doskonałą zdolność reagowania z wyjątkowo niskim zużyciem paliwa i poziomem emisji. Natomiast zaawansowane technologie takie jak inteligentny napęd na wszystkie koła oraz system wspomagający parkowanie sprawią, że każda podróż Kugą upłynie pod znakiem prawdziwej przyjemności. Od intuicyjnego, aktywowanego głosem systemu SYNC 3 po hamulec parkingowy uruchamiany jednym naciśnięciem przycisku. Od inteligentnego systemu wspomagającego parkowanie po manetki zmiany biegów obsługiwane naciśnięciem palca. Nowy Kuga jest naszpikowany nowymi i uaktualnionymi technologiami. Wszystkie one mają jedno zadanie: sprawić, by każda podróż była pewniejsza, wydajniejsza i przyjemniejsza.

Swobodniejsza jazda dzięki SYNC 3. SYNC 3 to nasza jak dotąd najbardziej zaawansowana wersja. Jest szybsza i prostsza w obsłudze, wyposażona w udoskonalony system poleceń głosowych oraz jeszcze więcej funkcji. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8-calowy ekran dotykowy posiada obecnie znaną ze smartfonów i tabletów funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Efekt? Jeszcze bardziej intuicyjna nawigacja. SYNC 3 obejmuje ponadto funkcje AppLink, CarPlay firmy Apple oraz Android Auto, umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

Niezwykle łatwe parkowanie za każdym razem. Unowocześniony system aktywnego asystenta parkowania oferuje teraz nowe, zaawansowane możliwości. Ultradźwiękowe czujniki pozwalają ustalić, czy Kuga zmieści się w wybranym miejscu parkingowym. Jeśli tak, system bezpiecznie wprowadzi pojazd w wolną przestrzeń, podczas gdy Ty obsługujesz dźwignię zmiany biegów, hamulec i pedał gazu – zarówno w przypadku parkowania równoległego, jak i prostopadłego. A gdy nadejdzie pora, by ruszyć w drogę, asystent pomoże Ci nawet wyjechać z miejsca parkowania.

Napęd na wszystkie koła: inteligentniejszy od pozostałych. Inteligentny system napędu na wszystkie koła nieustannie monitoruje warunki panujące na drodze. Precyzyjnie dostosowuje tym samym przyczepność, zwrotność, stabilizację i szybkość reakcji silnika. Niezależnie od rodzaju nawierzchni – mokrej, suchej lub oblodzonej – system ten przekazuje w razie potrzeby dodatkową moc na przednią lub tylną oś, co zapewnia wyjątkową jakość prowadzenia samochodu w każdych warunkach. Przy niskiej prędkości system poprawia przyczepność. Jeżeli na przykład przednie koła, w przeciwieństwie do tylnych, znajdują się na powierzchni oblodzonej, system przekaże dodatkowy moment obrotowy na tylną oś pojazdu. Co ważne, system ten uaktywnia się tylko w razie potrzeby, dlatego nie musisz się obawiać o nadmierne zużycie paliwa, gdy sytuacja na drodze wróci do normy.

Moc plus oszczędność. Nowy Ford Kuga czerpie moc z nowego, 1,5-litrowego silnika benzynowego EcoBoost. EcoBoost jest mniejszy, silniejszy i bardziej oszczędny od poprzedniego modelu 1,6-litrowego. Możesz więc liczyć na niższe zużycie paliwa i obniżony poziom emisji. Innowacyjne technologie obejmują bezpośredni wtrysk paliwa, turbodoładowanie oraz układ Ti-VCT. W rezultacie silnik działa sprawniej i zwinniej, doskonale reagując na polecenia kierowcy. Wszystko to niezwykle ułatwia prowadzenie.

Tylna klapa otwierana bez pomocy rąk. Tylna klapa otwierana bez pomocy rąk niezmiennie sprawdza się w każdej sytuacji. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Jeśli masz zajęte obie ręce, ale masz przy sobie kluczyk elektroniczny KeyFree, wystarczy wykonać ruch stopą pod tylnym zderzakiem, a klapa otworzy się automatycznie. Klapę można także obsługiwać za pomocą przycisków umieszczonych wewnątrz pojazdu, pozwalających w dowolnym momencie wstrzymać jej unoszenie.


             
Szukasz FORDA KUGA zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.
Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>