FORD KUGA


FORD KUGA


Nowoczesny kształt i najnowsze technologie
 


Całkowicie nowy FORD KUGA zadebiutował w Europie podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Odmieniony, o bardziej masywnym i nowczesnym kształcie, wyposażony w najnowocześniejsze technologie i zapewniający osiągi lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj jego niezwykłe możliwości!

Lider w swojej klasie – użyteczna technologia
Nowy FORD KUGA może być wyposażony między innymi w system bezdotykowego otwierania i zamykania klapy bagażnika – wystarczy wykonać delikatny ruch nogą pod tylnym zderzakiem. Technologia wyjątkowo przydatna gdy mamy ręce zajęte np. zakupami. Innym niezwykle praktycznym i pomocnym rozwiązaniem jest system wspomagający parkowanie (Active Park Assist). Z nim, bez używania rąk, zaparkujesz w najciaśniejszych miejscach.

Doskonała przyczepność w zmiennych warunkach terenowych. Testowany w trudnych warunkach inteligentny napęd na 4 koła nieprzerwanie analizuje warunki jazdy. Dzięki ciągłemu, automatycznemu procesowi przekazywania mocy do kół, które potrzebują jej w danym momencie, kierowca zachowuje pełną kontrolę nad pojazdem. Takie rozwiązanie zapewnia świetną przyczepność na każdej drodze i doskonałe prowadzenie w różnych warunkach.

Nowe silniki gwarantujące jeszcze dynamiczniejszą jazdę.
 
Nowy FORD KUGA dostępny będzie z silnikami diesla 2.0 TDCi o mocy 140 i 163 KM oraz jednostkami benzynowymi 1.6 EcoBoost o mocy 150 i 180 KM. Silniki EcoBoost należą do nowej rodziny nowoczesnych i wydajnych silników zapewniających osiągi porównywalne z jednostkami bez doładowania o większych pojemnościach. Połączenie tych nowoczesnych silników z inteligentnym systemem napędu na 4 koła sprawia, że jazda FORDEM KUGA Kuga staje się jeszcze bardziej dynamiczna, ekscytująca i daje mnóstwo przyjemności!


             
Szukasz FORDA KUGA zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR FORD Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR FORD Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²


Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /core/i18n/i18n.php on line 47