FORD EDGEFORD EDGE

 

Nieprzeciętna stylistyka nadwozia i wnętrza podkreśla charakter Forda Edge i wyróżnia go spośród innych samochodów.

 

Szukasz FORDA z wyprzedaży rocznika 2019 zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

pobierz cennik Ford Edge

 

pobierz cennik Ford Edge Vignale

 

*Korzyść finansowa wyliczona jest dla Forda Edge (nie dotyczy wersji Vignale). Zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Zużycie paliwa i emisja CO określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Edge 2.0 EcoBlue 190 KM, M6, AWD, Euro 6.2: 5.8 l/100 km, 152 g/km.

 


Zawansowany technologicznie. Zapewnia wysoki komfort podróżowania. Nieprzeciętna stylistyka nadwozia podkreśla mocną osobowość Forda Edge i wyróżnia go spośród innych samochodów. To nowoczesny samochód dla osób, które chcą dobrze wyglądać i czerpać radość z jazdy. Poznaj nowego Forda Edge – daj się zaskoczyć doskonałości.

Adaptacyjny układ kierowniczy. Bez względu na to, czy jesteś w trasie, jeździsz po mieście, parkujesz czy cofasz, dzięki nowej generacji układu kierowniczego (Ford Adaptive Steering) manewrowanie Fordem Edge jest niezwykle łatwe. Przy niskich prędkościach i w ciasnych przestrzeniach, kręcenie kierownicą jest lekkie i przyjemne. Natomiast jazda z wyższą predkością jest bardziej stabilna. Dzięki zmiennemu przełożeniu układu kierowniczego poczujesz, że podróż nowym Fordem Edge to prawdziwa przyjemność. System wyposażony jest również w tryb do jazdy sportowej. Wystarczy go uruchomić, a wchodzenie w zakręty staje się łatwe jak nigdy dotąd. Inteligentny układ napędu na wszystkie koła (AWD) stale monitoruje warunki jazdy, optymalizując przyczepność zależnie od nawierzchni i rozdzielając większy moment obrotowy na te koła, które mogą go najlepiej wykorzystać. Wyświetlacz w zestawie wskaźników informuje kierowcę o rozdziale siły napędowej dla przednich i tylnych kół. Dokądkolwiek się udasz, inteligentny napęd na wszystkie koła doda Ci pewności w każdej podróży. Przednia kamera z kątem widzenia 180 stopni. Niewielka kamera panoramiczna umieszczona z przodu nowego Forda Edge zapewnia widok 180 stopni obejmujący przód pojazdu oraz boki z lewej i prawej strony. Obraz wyświetlany jest na wielofunkcyjnym ekranie wewnątrz samochodu. Jest to szczególnie przydatne podczas wyjeżdżania z miejsc parkingowych o ograniczonej widoczności. Dzięki niej zobaczysz pojazdy, rowerzystów lub pieszych z obydwu stron samochodu.

Gama silników wysokoprężnych Ford Edge dostępny jest z dwoma wersjami wysokoprężnego silnika 2,0 TDCi o dwóch wersjach mocy: 180 KM oraz 210 KM Bi-Turbo. Oba warianty wykorzystują najnowocześniejsze technologie do tego, by zmaksymalizować osiągi, moment obrotowy i ekonomiczność przy jednoczesnym zmniejszaniu emisji spalin.
• 180 KM, 400 Nm momentu obrotowego, średnie zużycie paliwa 5.8 l/100 km, emisja CO2: 149 g/km
• 210 KM, 450 Nm momentu obrotowego, średnie zużycie paliwa 5.8 l/100 km, emisja CO2: 149 g/km
Silnik Bi-Turbo posiada dwie, sekwencyjnie uruchamiające się turbosprężarki. Zapewnia zarówno lepsze osiągi, jak i wydajność. Pierwsza turbosprężarka pracuje przy niższych prędkościach, dostarczając dodatkowej mocy podczas ruszania czy włączaniu się do ruchu. Z kolei druga pracuje w wyższym zakresie prędkości, pozwalają m.in. na bezpieczne i szybkie wyprzedzenie innego pojazdu. Co więcej, silnik Bi-Turbo szybciej nagrzewa wnętrze samochodu do wymaganej temperatury - w porównaniu z jednostką konwencjonalną. Dzięki temu zużycie paliwa jest znacznie niższe, a komfort jazdy o wiele wyższy.

Lepsza aerodynamika i większa oszczędność. Ford Edge jest wyposażony w system Aktywnej Żaluzji Chłodnicy, który reguluje przepływ powietrza przez chłodnicę i komorę silnika. Podczas wolnej jazdy otwory wentylacyjne pozostają otwarte, zapewniając chłodzenie silnika. W momencie przyspieszania, zamykają się automatycznie, poprawiając aerodynamikę i zmniejszając zużycie paliwa. Przednie kurtyny powietrzne to otwory na zewnętrznych krawędziach przedniego zderzaka kierujące powietrze wzdłuż obracających się kół i na zewnątrz nadkoli. Rozwiązanie to skutecznie zmniejsza opory aerodynamiczne, zwiększając osiągi i redukując zużycie paliwa.

Otwieranie i zamykanie drzwi bagażnika w nowym Fordzie Edge jest niezwykle łatwe, nawet gdy masz zajęte ręce. Wystarczy przesunąć stopą pod środkową częścia tylnego zderzaka, a drzwi bagażnika otworzą się lub zamkną automatycznie. System ten wykorzystuje dwa czujniki, zamontowane w zderzaku. Bezdotykowe zamykanie i otwieranie bagażnika działa wyłącznie, kiedy użytkownik ma przy sobie kluczyk samochodu. Klapę bagażnika obsługuje się także za pomocą kluczyka lub przycisku znajdującego się wewnątrz samochodu. Otwieranie może zostać zatrzymane w dowolnym momencie. Przestronne i praktyczne wnętrze. Ford Edge oferuje kierowcy i pasażerom dużą przestrzeń na nogi, nad głową, a także pojemny bagażnik. To samochód, który pozwoli komfortowo podróżować pięciu dorosłym osobom, a dzięki możliwości złożenia na płasko tylnych siedzeń z pewnością uzyskasz przestrzeń na miarę swoich potrzeb.

Nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa dwóch tylnych, skrajnych foteli to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające ograniczenie ryzyka obrażeń, dzięki zmniejszeniu nacisku na klatkę piersiową oraz lepszej kontroli ruchu szyi i głowy. W razie kolizji powiększają one swoją objętość, aby rozproszyć siłę uderzenia pięć razy lepiej niż w przypadku konwencjonalnych pasów. Nadmuchiwane tylne pasy bezpieczeństwa są kompatybilne z podkładkami podwyższającymi dla dzieci.

Samochód wyposażony jest w elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), który zapewnia lepsze panowanie nad pojazdem. Nieprzerwanie monitoruje on ruch pojazdu i wyczuwa wszelkie odchylenia od wybranego toru jazdy, dokonując automatycznej korekty pozycji samochodu na drodze poprzez kontrolę prędkość każdego koła. W skład systemu ESC wchodzi układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach, układ wspomagający hamowanie awaryjne (EBA) oraz automatycznie zwiększający ciśnienie w układzie hamulcowym (EBP).
                      

Szukasz FORDA EDGE zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami: 
    
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piaseczno@ursyncar.pl

 


Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>