FORD GALAXY

 

 

FORD GALAXY

 

Nowoczesna stylistyka i komfortowe wnętrze.   

 

Szukasz FORDA z wyprzedaży rocznika 2019 zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

 

pobierz cennik Ford Galaxy

 

*Korzyść finansowa wyliczona jest dla Forda Galaxy (wszystkie wersje). Zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Zużycie paliwa i emisja CO określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Galaxy 2.0 EcoBlue 150 KM, M6, FWD, Euro 6.2: 6.2 l/100 km, 162 g/km.

 


Nowoczesna i wyrafinowana stylistyka. Inteligentne technologie zapewniające wsparcie kierowcy i ułatwiające obsługę samochodu. Niezwykle prosta konfiguracja przestrzeni pasażerskiej. Po naciśnięciu jednego przycisku fotele trzeciego rzędu można nie tylko złożyć, ale i rozłożyć, co stanowi innowację w tym segmencie samochodów. Oto nowy, siedmioosobowy Ford Galaxy! Zaawansowany technologicznie, funkcjonalny samochód rodzinny, który wyznacza nowe standardy podróżowania. Nowy Ford Galaxy to ekskluzywny, przestronny i zaawansowany technologicznie siedmioosobowy van zapewniający najwyższy komfort podróżowania, będący doskonałym wyborem dla rodzin oraz osób ceniących praktyczność i wydajność. Nadwozie nowego Forda Galaxy zachwyca nowoczesną stylistyką – smukłymi kloszami przednich reflektorów, wyrazistym przednim grillem oraz wysoko poprowadzoną linią bocznego przetłoczenia. Wnętrze nowego Forda Galaxy wyróżnia się stylistyczną dojrzałością i starannością wykonania. Wszystkie jego elementy tworzą harmonijnie skomponowaną całość. Znakomitym uzupełnieniem funkcjonalnego i pojemnego wnętrza może być otwierany dach panoramiczny, który wpuszcza do środka mnóstwo światła słonecznego, a funkcja elektrycznego otwarcia pozwala szybko przewietrzyć kabinę.

 

Za doskonałe właściwości jezdne i precyzję prowadzenia odpowiada między innymi adaptacyjny układ kierowniczy, a dzięki oszczędnym i dynamicznym silnikom benzynowym z rodziny EcoBoost lub wysokoprężnym TDCi jazda nowym Fordem Galaxy to prawdziwa przyjemność. Wnętrze nowego Forda Galaxy jest bardzo funkcjonalne i przestronne. Siedem pełnowymiarowych foteli, które oferuje Ford Galaxy, pozwoli nawet licznej rodzinie na dowolną aranżację wnętrza i dostosowanie jego konfiguracji do aktualnych potrzeb transportowych. Kierowca i pasażer siedzący z przodu z pewnością docenią zalety foteli wielokonturowych z funkcją 11-punktowego masażu, który ma przeciwdziałać zmęczeniu oraz bólom mięśni podczas długich podróży, zapewniając tym samym najwyższy komfort podróżowania. Nowością jest też system elektrycznej regulacji położenia kolumny kierownicy oraz podgrzewane koło kierownicy. Osiągnięcie idealnej temperatury w kabinie zapewnia nowoczesny układ wentylacji i klimatyzacji wnętrza. Potrafi szybko schłodzić wnętrze, dodatkowo pracuje bardzo cicho. Pasażerowie tylnych rzędów foteli mogą wybrać własne temperatury dzięki osobnemu obiegowi powietrza i dedykowanym panelom sterowania.

             
Szukasz FORDA GALAXY zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

 Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>