FORD TOURNEO CONNECT


FORD TOURNEO CONNECT


Przyjrzyj się z bliska. Genialna konstrukcja i praktyczne technologie.

 

pobierz cennik ogólny Ford Tourneo ConnectJuż nie musisz rezygnować z komfortu i technologii dla funkcjonalności i wszechstronności. Teraz doskonałe osiągi i świetny styl mogą iść w parze z oszczędnością paliwa i niezwykłą praktycznością. Przedstawiamy nowego Forda Tourneo Connect – samochód, w którym znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz. Ford Tourneo Connect, zaprojektowany zgodnie z filozofią Ford Kinetic Design, pomysłowo łączy w sobie styl i wszechstronność, zapewniając elastyczną konfigurację siedzeń i sporą przestrzeń bagażową przy nowoczesnym wyglądzie. Aerodynamiczny profil, przyciemnione okna i lusterka boczne ze zintegrowanymi kierunkowskazami tworzą linię luksusowego samochodu osobowego.

Doskonałe wykonanie i dbałość o szczegóły łączą się z wysokiej jakości materiałami o dużej trwałości, które ułatwiają konserwację i nie generują wysokich kosztów naprawy.
5 czy 7 siedzeń? Wybór należy do Ciebie! Bez względu na to, czy wybierzesz Forda Tourneo Connect z 5 siedzeniami, czy większy Grand Tourneo Connect z 7 fotelami, każdy pasażer będzie mieć mnóstwo miejsca dla siebie i swojego bagażu. Obie wersje mają tak zaprojektowane fotele, aby kierowca i jego pasażerowie podróżowali wygodnie. A dla zapewnienia maksymalnej wszechstronności wnętrza Tourneo Connect i Grand Tourneo Connect zostały wyposażone w elastyczny system konfiguracji siedzeń.

W projekcie Forda Tourneo Connect przewidziano ogromną liczbę schowków. Wśród nich znajdziesz pojemniki w desce rozdzielczej po stronie kierowcy i pasażera, uchwyty w przednich drzwiach na 1,5-litrową butelkę, schowki w podłodze a nawet suficie. Fotel kierowcy posiada 4- lub 6-punktową regulację oraz opcjonalne ogrzewanie. W przeciwieństwie do wielu innych samochodów fotel pasażera składa się do stolika, co przy złożonych (lub wyjętych) tylnych siedzeniach pozwala na łatwe przewiezienie długich przedmiotów. Każde tylne siedzenie zostało wyposażone w zintegrowane zagłówki oraz trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Podzielone w systemie 60/40 oparcia siedzeń składają się w pionie i na płasko, a jeśli potrzeba więcej miejsca na bagaż, można je także wyjąć. W modelu Grand Tourneo Connect tylne siedzenia składają się do poziomu podłogi, co zwiększa przestrzeń ładunkową — podobnie jak fotele podzielone 50/50 w opcjonalnym trzecim rzędzie.
Przy zewnętrznych siedzeniach drugiego rzędu zamontowano mocowania ISOFIX, co ułatwia wpinanie najnowszych, przenośnych fotelików dziecięcych.

Rewolucyjny, nowy 1,0-litrowy i 3-cylindrowy silnik benzynowy EcoBoost zapewnia moc konwencjonalnej jednostki o pojemności 1,6-litra (100 KM), ale charakteryzuje się mniejszym zużyciem paliwa (na poziomie 6 l/100 km) i niższym poziomem emisji CO2 (zaledwie 143 g/km). A jeżeli wolisz jeździć samochodem z automatyczną skrzynią biegów, masz do wyboru opcję z silnikiem o pojemności 1,6 litra i 150 KM, jednak nie jest ona wyposażona w funkcję Auto-Start-Stop. Zaawansowany silnik wysokoprężny Duratorq o pojemności 1,6 litra dostępny jest w czterech wersjach, od 75 do 115 KM, zarówno z pięcio- jak i sześciostopniową skrzynią biegów. Oczekiwane zużycie paliwa na poziomie 4,4 l/100 km i emisja CO2 — jedynie 116 g/km.

                           
Szukasz FORDA TOURNEO CONNECT zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piaseczno@ursyncar.pl

 


Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>