FORD TRANSIT COURIER

 

FORD TRANSIT COURIER

 

Praktyczność i wydajność w jednym

 

Szukasz FORDA z wyprzedaży rocznika 2019 zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

pobierz cennik Ford Transit Courier

*Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Transit Courier Van Trend 1.5 TDCi 100 KM, M6. Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją.

Zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Transit Courier Van Trend 1.5 TDCi 100 KM, M6: 5.5 l/100 km, 143 g/km.

 


Wytrzymałość, niezawodność, inteligentna technologia i inne praktyczne rozwiązania, które charakteryzują legendarnego Forda Transit, znajdziesz w niezwykle wydajnym i kompaktowym vanie Ford Transit Courier. Jest to idealny samochód na zatłoczone miejskie ulice – łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom, także w parkowaniu. Nie jest to samochód, który będzie zmuszać Cię do częstych wizyt na stacji benzynowej, ponieważ zastosowano w nim wielokrotnie nagradzany silnik benzynowy EcoBoost 1,0 l oraz zaawansowane silniki wysokoprężne Duratorq 1,5 l i 1,6 l. Zostały one opracowane tak, aby zapewnić najniższy poziom zużycia paliwa w tej klasie pojazdów.

Transit Courier został wyposażony w zaawansowaną technologię Ford SYNC z obsługą głosową, która pozwala na wykonywanie i odbierania połączeń telefonicznych za pomocą prostych poleceń głosowych. Ten van charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, niezwykłą wydajnością i komfortem spotykanym w samochodach osobowych. Ale jest to pojazd dostawczy, który oferuje 2,3 m³ przestrzeni ładunkowej – największą w swojej klasie! Wykorzystaj jego możliwości, a Ford Transit Courier stanie się Twoją najlepszą inwestycją. Jeszcze większa przestrzeń ładunkowa. Przemyślana konstrukcja pozwala na maksymalne zagospodarowanie każdego milimetra kwadratowego przestrzeni ładunkowej. W rezultacie zyskujesz 2,3 m³ pojemności, co daje o 10% więcej miejsca niż w innych pojazdach tej klasy. Standardowa, pełna przegroda oraz boczne punkty mocowania ładunku pozwalają na bezpieczne i niezwykle wydajne wykorzystanie tej przestrzeni. W opcji ze składaną przegrodą i rozkładanym siedzeniem pasażera istnieje możliwość przewożenia towarów do długości nawet 2,59 m!

Ford SYNC – zaawansowany system sterownia głosem. Ford SYNC pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzyki oraz odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych poleceń głosowych. Jeśli na przykład jednym z Twoich kontaktów w telefonie komórkowym jest „dom”, wystarczy powiedzieć „Call dom” a system automatycznie wybierze numer. Możesz również wydawać polecenia głosowe, aby słuchać muzyki z pamięci USB, odtwarzacza MP3, iPoda® czy telefonu komórkowego (funkcja strumieniowego przesyłania dźwięku za pomocą technologii Bluetooth® ). Silniki benzynowy i wysokoprężne gwarantują najniższe w swojej klasie zużycie paliwa. Wielokrotnie nagradzany silnik benzynowy EcoBoost 1,0 l i wysokoprężne silniki Duratorq 1,5 l i 1,6 l to gwarancja oszczędności paliwa. Technologia EcoBoost daje moc porównywalną z większymi silnikami przy zużyciu paliwa i emisji CO2 charakterystycznej dla mniejszych jednostek. Niskie zużycie paliwa zapewniają również zaawansowane technicznie silniki wysokoprężne 1,5 l i 1,6 l. A w szczególności, połączenie ich z technologiami ECOnetic, na przykład systemem Auto-Start-Stop (automatyczne wyłączenie silnika, kiedy samochód nie porusza się – stoi w korku lub na światłach).

            
Szukasz FORDA TRANSIT COURIER zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piseczno@ursyncar.pl

 


Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.         

>