FORD TRANSIT CUSTOM


FORD TRANSIT CUSTOM


Nowoczesny i praktyczny
 

pobierz cennik Ford Transit Custom Van

 

pobierz cennik Ford Transit Custom KombiJest ucieleśnieniem wszystkiego, z czego już od dawna słynie FORD TRANSIT. Na bazie jego zalet powstał van, który zabierze Twoją firmę w przyszłość! FORD TRANSIT CUSTOM to nie tylko śmiały, nowoczesny i profesjonalny wygląd, który wzbudza zaufanie i uznanie w oczach innych. To także wykonane z wytrzymałych materiałów wygodne wnętrze, które ułatwia codzienną pracę. Każda wersja (Van, Van z podwójną kabiną, Kombi oraz Kombi-Van) wyposażona jest w wiele zaawansowanych technologii – od FORD SYNC, który pozwala na obsługę głosową, przez nowy system podłączania odtwarzacza mp3 oraz telefonu, po technologie oszczędzające paliwo, takie jak Auto-Start-Stop czy ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging). Połączenie wiodących w klasie technologii i nowoczesnego designu, czyni z FORDA TRANSIT CUSTOM pojazd bardziej praktyczny i niezawodny, a przede wszystkim bardziej wydajny.

Aby zapewnić Ci niespotykany dotąd komfort pracy, wyposażyliśmy FORDA TRANSIT CUSTOM w wiele rozwiązań zapewniających wygodę i przyjemność prowadzenia. Nowe, bardziej komfortowe fotele przednie. Fotel kierowcy i kierownica są w pełni regulowane. Dzięki temu można znaleźć idealną pozycję do prowadzenia pojazdu. Fotel ma wbudowany podłokietnik, a jako opcja dodatkowa dostępne są także regulacje oparcia na wysokości odcinka lędźwiowego oraz podgrzewanie foteli. Wygodne, dobrze rozmieszczone schowki. W samochodzie można znaleźć wiele dogodnych miejsc na swoje rzeczy – od 93-litrowego schowka pod podwójnym przednim siedzeniem pasażera, po ukrytą w desce rozdzielczej skrytkę na telefon komórkowy czy odtwarzacz mp3 (jest w nim nawet 12-woltowe gniazdko). FORD TRANSIT CUSTOM ma również wszystkie inne standardowe schowki i uchwyty, łącznie z kilkoma na butelki.

Najbardziej zwrotny pojazd w swojej klasie. FORD TRANSIT CUSTOM jest niezwykle zwrotny, co czyni go doskonałym narzędziem w rękach osób, które często poruszają się po terenach zabudowanych. Wersja o krótkim rozstawie osi może poszczycić się promieniem skrętu o średnicy 10,9 metra! Wytrzymałe silniki wysokoprężne zapewniają dużą moc i oszczędność paliwa. FORD TRANSIT CUSTOM wyposażony jest w zaawansowany i ekonomiczny silnik wysokoprężny Duratorq TDCi o pojemości 2,2 litra oraz 6-stopniową manualną skrzynię biegów. W połączeniu z technologiami FORD ECOnetic, silniki te obniżają koszty eksploatacji, zmniejszają negatywny wpływ na środowisko oraz spełniają surowe wymogi europejskiej normy dotyczącej emisji spalin Euro Stage V. Wszystko to bez straty na mocy czy momencie obrotowym – te wynoszą 100 KM/310 Nm, 125 KM/350 Nm lub 155 KM/385 Nm.

FORD TRANSIT CUSTOM jest wyposażony w nowe technologie bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z nich – w tym systemy ostrzegania przed niezamierzonym zjechaniem z pasa ruchu i monitorowania koncentracji kierowcy. Obydwie technologie zdobyły prestiżowe nagrody podczas testów Euro NCAP, niezależnej organizacji ds. oceny bezpieczeństwa pojazdów.


             
Szukasz FORDA TRANSIT CUSTOM zapraszamy do kontaktu naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR FORD Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR FORD Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: 
salon.piaseczno@ursyncar.pl

 


Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /core/i18n/i18n.php on line 47