FORD RANGERFORD RANGER

 

Przyjrzyj się z bliska. Genialna konstrukcja i praktyczne technologie.

 

Szukasz FORDA z wyprzedaży rocznika 2019 zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

pobierz cennik Ford Ranger

 

*Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Ford Ranger Podwójna kabina Limited 2.0 EcoBlue Bi-Turbo 213KM, A10, 4x4. Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją.

Zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla nowego Forda Ranger Podwójna kabina Limited 2.0 EcoBlue Bi-Turbo 213KM, A10, 4x4: 8.8-9.2 l/100 km, 229-239 g/km.

 

Całkowicie nowy Ford Ranger został poddany bezlitosnym testom w najbardziej nieprzyjaznych warunkach, w ekstremalnych temperaturach, w najtrudniejszym terenie na Ziemi. Jest gotów na najcięższe wyzwania, jakie przed nim postawisz!

Nowa linia silników wysokoprężnych Duratorq sprawia, że najnowszy Ford Ranger jest mocny jak nigdy dotąd. Możesz nim przewozić ładunek do 1,336 kg i ciągnąć przyczepę o maksymalnym ciężarze 3,350 kg. Przy swojej olbrzymiej mocy zużywa mniej paliwa i spełnia europejskie normy dotyczące emisji spalin Euro Stage V.

Całkowicie nowy Ranger, wyposażony w zaawansowany silnik wysokoprężny, sześciobiegową skrzynię biegów, innowacyjną technologię, systemy bezpieczeństwa i zabezpieczenia, podoła każdemu wyzwaniu!
Nowy Ford Ranger ma odważny, opływowy kształt i robi niesamowite wrażenie na drodze - jego wygląd nie tylko świadczy o dynamiczności, ale również przyczynia się do większej oszczędności paliwa i wyższej wydajności.

Odpowiedni do pracy. Znakomity do wypoczynku. Nowy Ranger ma wygląd twardziela, lecz wewnątrz skrywa przyjazną i komfortową przestrzeń.
Nowy Ranger oferuje trzy wersje przestronnych kabin. Każda z nich zapewnia więcej miejsca nad głową, dla rąk i nóg – podwójna kabina jest rekordzistką w swojej klasie pod względem miejsca na nogi!

Ranger jest najdłuższym, najszerszym i jednym z najwyższych samochodów typu pick-up na rynku.

             

Szukasz FORDA RANGER zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: salon.piaseczno@ursyncar.pl 

 


Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży. 

>