FORD TRANSIT CUSTOM


FORD TRANSIT CUSTOM


FUNKCJONALNY I UNIWERSALNY, PRAKTYCZNY DLA KAŻDEGO BIZNESU

 

Ford Transit Custom znany jest ze swojej wytrzymałości, funkcjonalności i niezawodności. Teraz jest wyposażony w jeszcze więcej innowacyjnych funkcji oraz inteligentnych technologii. Pojazd bardziej wydajny, wyróżniający się wyjątkową jakością designu i dbałością o detale. Efekt? Bardziej wyrafinowany i elegancki Van niż kiedykolwiek przedtem.
 

Szukasz FORDA z wyprzedaży rocznika 2019 zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami :
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email:  salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

pobierz cennik FORD CUSTOM kombi i kombi-van

 

pobierz cennik FORD CUSTOM van i van z podwójną kabiną

 

*Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Ford Transit Custom Van Limited 320 L2 2.0 EcoBlue 170 KM, M6. Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją.

Zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Transit Custom Van Limited 320 L2 2.0 EcoBlue 170 KM, M6: 7.0-8.0 l/100 km, 183-209 g/km.

 

Idealne połączenie mocy i wydajności

Ford Transit Custom napędzany całkowicie nowymi 2-litrowymi silnikami TDCi Ford EcoBlue. Każdy z nich generuje więcej mocy i momentu obrotowego od swojego poprzednika, jednocześnie zapewniając mniejsze zużycie paliwa oraz niższą emisję CO2. Co to oznacza? Po pierwsze – oszczędności dla Twojej firmy. Po drugie – troskę o środowisko i spełnienie surowych wymogów Euro 6. Nowy Ford Transit Custom to idealny partner Twojego biznesu.

 

Oczyszczanie spalin

System selektywnej redukcji katalitycznej (Selective Catalytic Reduction - SCR) wykorzystuje substancję AdBlue®, czyli płyn na bazie mocznika i wody, który powoduje rozkład NOx w spalinach na azot i wodę. Następnie filtr cząstek stałych redukuje ponad 99% cząstek wydalonych przez rurę wydechową. Aby zapewnić należyte funkcjonowanie tego systemu, zbiornik AdBlue® silnika wysokoprężnego Twojego Forda Transit Custom Euro 6 należy wypełnić płynem AdBlue®. Na panelu instrumentów zapali się stosowny sygnał ostrzegawczy, gdy poziom płynu będzie zbyt niski. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji obsługi Forda Transit Custom.

 

Automatyczna skrzynia biegów SelectShift

Silniki o mocy 130 KM i 170 KM są dostępne z nową, sześciobiegową przekładnią automatyczną SelectShift. Gwarancja przyjemnej i relaksującej jazdę, w szczególności podczas natężonego ruchu. Przekładnia oferuje także ręczną zmianę biegów. Dodatkowo SelectShift pozwala na zablokowanie biegów w trudniejszych warunkach drogowych, np. na śliskiej nawierzchni lub na sporym nachyleniu.

 

Współczesny wygląd i wyjątkowy komfort

Starannie wykonane wnętrze doskonale łączy w sobie trwałość i praktyczność.
Kabina jest wyposażona w szereg dogodnie rozmieszczonych schowków i nowoczesnych technologii takich jak Ford SYNC 3 z obsługą głosową. Wszystko to  zamienia Forda Transit Custom w wygodne, mobilne biuro.

 

Fotele zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie podróżowania

Nowy design przednich foteli to przede wszystkim udoskonalona geometria, grubsze tkaniny oraz bardziej wyrafinowane, trwalsze wykończenia. Efekt? Lepsze podparcie, więcej komfortu i mniej męcząca podróż. Co więcej, Ford Transit Custom Kombi oferuje wiele konfiguracji foteli - standardowo wyposażony jest w siedzenia 2+1 w drugim i trzecim rzędzie. Transit Custom Van z podwójną kabiną został wyposażona w potrójne siedzenie w drugim rzędzie.

 

Oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej

Energooszczędne oświetlenie LED o dużej mocy w przestrzeni ładunkowej przychodzi z pomocą, gdy trzeba pracować przy słabym świetle. Praktyczne rozwiązanie.

 

Największa w klasie przestrzeń ładunkowa

Ford Transit Custom oferuje najlepsze parametry przestrzeni ładunkowej w swojej klasie – długość i szerokość (między nadkolami) przestrzeni ładunkowej oraz wysokość użytkową wnętrza. Umożliwia to bezproblemowe przewożenie płyt budowlanych o wymiarach 244 x 122 cm ustawionych bokiem lub ułożonych płasko na podłodze oraz 3 europalet. Dzięki funkcji klapy w przegrodzie oraz dodatkowej przestrzeni ładunkowej pod podwójnym siedzeniem pasażera, możliwe jest przewożenie przedmiotów o długości do 3 m (przy krótkim rozstawie osi – L1) i do 3.4 m (przy długim rozstawie osi – L2). W wersji z krótkim rozstawem osi (L1) Ford Transit Custom zapewnia aż 6 metrów sześciennych przestrzeni ładunkowej, i to przy zamontowanej przegrodzie. Pojemność w wersji z długim rozstawem osi (L2) wzrasta do 6,8 metra sześciennego. Ford Transit Custom zapewnia także niezrównany dostęp do przestrzeni ładunkowej, ponieważ dysponuje on najszerszymi drzwiami bocznymi oraz najniższym progiem tylnym wśród pojazdów tej klasy. Dodatkowo przesuwane drzwi wyposażono w nowy mechanizm kontrolny, który utrzymuje je w bezpiecznej pozycji podczas załadunku.

Przedstawione funkcje mogą być dostępne tylko w wybranych modelach.


             
Szukasz FORDA TRANSIT CUSTOM zapraszamy do kontaktu naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email:  salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900
email: 
salon.piaseczno@ursyncar.pl

 

*Wyliczenie dla Forda Transit Custom Ambiente L1 2.0 EcoBlue, 105 KM, w promocyjnej cenie 64 127,70 zł netto na okres 84 miesięcy, opłata wstępna 25%, wartość wykupu 1%, WIBOR 1,70%. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i skierowana jest do przedsiębiorców. Zużycie paliwa oraz emisja CO₂ w cyklu mieszanym dla nowego Forda Transit Custom Van 2.0 EcoBlue, 105 KM, M6; od 6,1 l/100 km, 157 g/km (zgodnie z rozporządzeniem WE 715/2007 z późniejszymi zmianami w WE 692/2008 i WE 2017/1151), procedura testowa NEDC. Na zdjęciu samochód z wyposażeniem opcjonalnym.Oferta ważna do odwołania.

 


pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²


Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

>