Nowy Ranger Raptor 

NOWY FORD RANGER RAPTOR

 

To nie jest zwykły pick-up.

 

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor samochód stworzony do jazdy w terenie. Został zaprojektowany z myślą tylko o jednym – dominacji w każdych warunkach.
Zero kompromisów, zero konkurencji.

 

 

Zaprojektowany, by pokonywać najtrudniejsze trasy.

 

Wystarczy usiąść w specjalnie wyprofilowanych fotelach Forda Raptor, aby poczuć, że to nie jest zwykły pick-up. Wyposażony w szereg zaawansowanych technologii i inteligentnych systemów, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy. Za pomocą jednego przycisku możesz uruchomić nowy układ TMS (Terrain Management System), który daje Ci dostęp do sześciu trybów ułatwiających poruszanie się w wybranym terenie: tryb regularny, sportowy, do jazdy po trawie, żwirze i śniegu, a także tryb do jazdy po błocie i piachu oraz tryb do jazdy na powierzchniach kamienistych. A gdy pragniesz poczuć adrenalinę podczas jazdy w terenie, włącz tryb Baja.

 

Stworzony, by osiągać więcej 

 

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor to połączenie doskonałych możliwości jazdy terenowej z DNA supersamochodów Ford GT i Focus RS. Dedykowany, precyzyjnie zaprojektowany silnik wysokoprężny Ford EcoBlue o pojemności 2 l z podwójnym doładowaniem został wyposażony w nową 10-biegową automatyczną skrzynię biegów. Efekt są niezrównane wrażenia z jazdy. Z kolei specjalnie skonstruowane terenowe opony pomagają zdominować każdy teren – od wysokich wydm i gęstego błota, po przeprawy przez rwącą rzekę i strome górskie drogi.

 

Zaawansowane technologie zwiększające bezpieczeństwo

 

Nowy Ford Ranger Raptor wyposażony w wiele zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, które sprawdzą się zarówno na autostradzie, jak i podczas przeprawy przez rwącą rzekę. System zapobiegający przewróceniu się pojazdu (RSC) i elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) zapewniają panowanie nad pojazdem w każdych warunkach. Z kolei technologia zapobiegania kolizjom i system autonomicznego hamowania awaryjnego, idealnie sprawdzą się podczas jazdy po mieście.

 

Poradzi sobie w każdym terenie

 

Zupełnie nowy Ford Ranger Raptor zaprojektowany, by z łatwością poradzić sobie w najtrudniejszym terenie. Bardzo wytrzymałe podwozie zostało dodatkowo wzmocnione stalą niskostopową, aby sprostać najbardziej ekstremalnym wymaganiom. Ford Ranger Raptor charakteryzuje się też prześwitem wynoszącym aż 281 mm i głębokością brodzenia 850 mm. Tutaj każdą funkcję zaprojektowano tak, aby zapewnić niezrównane wrażenia z jazdy w terenie.

 

 

Szukasz FORDA RANGER RAPTOR zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami:
        
URSYN CAR Warszawa tel.: 22 644 75 75

email: salon@ursyncar.pl

URSYN CAR Piaseczno tel.: 22 73 55 900

email: salon.piaseczno@ursyncar.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz niezbędne dane dotyczące osiągów, ekonomiki i poziomu emisji CO²

Ceny, parametry techniczne, wyposażenie i specyfikacja pojazdu opisana na stronie ma charakter jedynie orientacyjny. Dane te mogą być niepełne lub skrócone, w szczególności mogą nie obejmować wszystkich opcji dotyczących cen, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji pojazdów marki Ford oraz promocji. W celu zapoznania się z aktualną ofertą pojazdów marki Ford i zamówienia pojazdu, należy skontaktować się z handlowcami URSYN CAR.

Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.