Informacje ogólne

Firma URSYN CAR rozpoczęła swoją działalność w 1980 roku. W 1998 swoje podwoje otworzył salon sprzedaży samochodów na warszawskim Ursynowie. W 2008 roku została otwarta filia URSYN CAR w Piasecznie.
      
W ofercie URSYN CAR znajdują się wszystkie samochody marki FORD obecne w ofercie FORD Polska.Firma zatrudnia profesjonalnych handlowców, którzy dodatkowo uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez firmę FORD. Ich wiedza na temat produktu i jakość przekazywanych informacji sprawiają, że każdy Klient jest obsługiwany z największą starannością i indywidualnym podejściem. Handlowcy doradzą odwiedzającym nasze salony nie tylko model i dodatkowe wyposażenie, ale również służą pomocą w wyborze warunków finansowania zakupu oraz w kwestii ubezpieczenia. Każdy klient, który zakupił samochód w URSYN CAR otrzymuje
KARTĘ STAŁEGO KLIENTA uprawniającą do licznych i atrakcyjnych cenowo usług i części. Dodatkowo firma URSYN CAR pozostaje w kontakcie z klientem przypominając o ważniejszych przeglądach i końcu zawartej umowy ubezpieczenia. Klient w URSYN CAR jest pod dobrą opieką.