Warunki użytkowania

Warunki korzystania z serwisu internetowego firmy URSYN CAR.

Informacje zawarte na stronie internetowej jako URSYN CAR oznaczają Firmę URSYN CAR z siedzibą w Warszawie, Adres: ul.Romera 14 02-784; zarejstrowaną pod działalnością gospodarczą numer 163160, Regon 010515765.

Adres prowadzonej działalności :

URSYN CAR Warszawa ul. Romera 14, 02-784

URSYN CAR Ford Piaseczno ul. Żeromskiego 36, 05-500


2008 URSYN CAR. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie, utrwalanie, reprodukowanie bez pisemnej zgody URSYN CAR z siedzibą w Warszawie jest niedozwolone.

Warunki użytkowania.

URSYN CAR nie ponosi odpowiedzialności, która mogłaby wynikać z jakichkolwiek niedokładności co do informacji zawartych na niniejszej stronie. Zawartość niniejszej strony jest jedynie ogólną prezentacją gamy naszych pojazdów oraz usług i nie stanowi w żadnym wypadku oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. URSYN CAR zastrzega sobie prawo do zmian w zakresie oferowanych modeli, budowy i wyposażenia. Dane oraz ilustracje mogą obejmować również dodatkowe wyposażenie, które nie wchodzi w skład wyposażenia standardowego.

URSYN CAR nie ponosi odpowiedzialności za szkodę wynikłą z bezpośredniego lub pośredniego dostępu do niniejszej strony lub z wykorzystania informacji na niej przedstawionych.
Równocześnie będziemy wdzięczni, jeżeli Państwo poinformują nas o swoich spostrzeżeniach dotyczących zawartości jak i treści niniejszej strony, kierując swoje uwagi i/lub zapytania na adres e-mailowy marketing@ursyncar.pl