Wynajem długoterminowy / CFM

 
 

 

 

Wynajem krótkoterminowy

 

Ford Custom 9-osób

 

informacje tel:

 

22 644 75 75

662 037 000

cfm@ursyncar.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

URSYN CAR Fleet Management to kompleksowy program wynajmu długoterminowego oraz zarządzania samochodami opartego na usłudze CFM. Został stworzony z myślą o co raz większych oczekiwaniach klientów przez jednego z najbardziej prężnych dealerów marki Ford Ursyn Car.

Poszerzenie działalności o wynajem długoterminowy i zarządzanie flotą samochodową jest, obok otwarcia nowego oddziału, jednym z filarów konsekwentnie prowadzonej polityki rozwoju Firmy. URSYN CAR Fleet Management jest to odpowiedzią na ekspansję rynku flotowego i coraz większe otwarcie Firm i Przedsiębiorstw na outsourcing usług CFM.

Dzięki zawężeniu swoich usług do określonej grupy odbiorów oferta URSYN CAR Fleet Management kierowana jest do przedsiębiorstw wykazujących zapotrzebowanie na usługę na najwyższym poziomie.

W ramach tego programu oferowany jest pełny zakres usług : finansowanie, proste zarządzanie, wynajem, ubezpieczenie, serwisowanie, likwidacja szkód, wymiana i składowanie opon, assistance i samochody zastępcze, door to door, oraz raportowanie.

 

Wszystkie te elementy w połączeniu z szeroką gamą oferowanych samochodów pozwalają na stworzenie indywidualnej oferty spełniającej wszystkie oczekiwania.

URSYN CAR Fleet Management ma w ofercie samochody: Ford KA, Ford Fiesta, Ford Focus – jeden z leaderów rynku, Ford Mondeo, Ford C-Max, Ford S-Max, Ford Galaxy i dostawcze – Ford Transit Connect, Ford Transit i Ford Ranger.

Ten nowoczesny kompleksowy program zarządzania pozwala na znaczne ograniczenie kosztów przedsiębiorstwa i przerzucenie całego ciężaru związanego z finansowaniem i obsługą pojazdów służbowych na zewnętrzną firmę, bez angażowania większych środków finansowych.

Siedziba URSYN CAR Fleet Management zlokalizowana jest w nowoczesnym salonie dealerskim w Piasecznie, zapewniając najwyższe standardy usług oraz pełny komfort obsługi klienta i pracy. Wyspecjalizowana kadra, stanowiska wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia w połączeniu z dogodnym dojazdem i obszernym parkingiem są gwarancją komfortowych warunków obsługi i pełnej satysfakcji klientów.


Zachęcamy do kontaktu z nami tel.

22 644 75 75